La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

1

Wczorajszy mecz trzech piłkarzy w wieku 17 lat i przede wszystkim drużyna grała w 10, bo Ferran Torres w tym klubie to jakiś nieśmieszny żart. Marzeniem jest przeczytać do końca okienka transferowego informacje o opuszczeniu klubu przez popularną Sardynkę

0

@FCB_dimiC wczoraj to w pierwszej połowie nikt nie zagrał lepiej od niego .
Nie rozumiem ludzi , którzy wyciągają wnioski po jednym meczu , gdzie większość piłkarzy była niedostępna w treningu itp

0

@ShawnC, po jakim jednym meczu? Wnioski ludzie wyciągają po jego obecności w Barcelonie, a nie jednym meczu. Na dzień dzisiejszy jeden z najgorszych w kadrze

0

@FCB_dimiC w zeszłym sezonie zagrał 2k minut (20 pełnych spotkań) i miał 11 bramek 4 asysty .
Polecam się wstrzymać z wnioskami do kolejnego okienka albo coś .

0

@ShawnC, będziemy się wstrzymywać z opiniami do końca jego kontraktu z Barceloną? W żadnym sezonie nie pokazał niczego co sprawiałoby, że ktoś mógłby pomyśleć „tak, to piłkarz na Barcelonę”. Oby jednak udało się go gdzieś wypchnąć, z takimi zawodnikami na szczyt nie da się wrócić

0

@FCB_dimiC a ilu piłkarzy pokazało? tu najlepiej ludzie sprzedali by Lewego, Raphinhę , Ferrana , Fatiego , Frenkiego , Gundogana , Araujo i ter Stegena .
Ferran nigdy goleadorem nie był , u nas ma średnią G/A raz na trzy mecze .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?