La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

1

Miejmy nadzieję, że Casado i Bernal odpalą i uda nam się w końcu rozwiązać problem DM. W przyszłym sezonie będą dwie bardzo ważne pozycje do załatania. Standardowo jak od 8 lat lewe skrzydło i ktoś w miejsce Lewego, który niemal na pewno odejdzie, więc nie będzie na 100% ani grosza na DM.

0

@Eto'o9 R10 casado w 2 połowie wyglądał o niebo lepiej niż w 1 . Biega za 3 od bramki do bramki teoche brakuje go w rozegraniu ale musi nabrać pewności

3

@Eto'o9 R10 mówisz, że potrzebujemy lewe skrzydło i 9tke?
No to Deco kupi nam ŚPO.

1

@Eto'o9 R10 może Eric Garcia odpali na DM. Ja żałuję że sprzedaliśmy Nico bo on też ma duży potencjał :/

0

@Eto'o9 R10 wczoraj Bernal naprawdę porządne spotkanie jak na debiut w wieku 17 lat. Zapamiętałem dwie bardzo ważne interwencje: dwa razy kasował lub próbował kasować kontrę rywali. Raz z naszej prawej strony pięknym wślizgiem wybił rywalowi piłkę na aut a później, też wślizgiem, wprawdzie piłki nie wybił ale za to spowolnił rywala o jedno albo dwa tempa - i ta sekunda wystarczyła aby zespół się w miarę ogarnął w obronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?