La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

0

Mam problem z dźwiękiem. Po pierwsze podczas oglądania filmików na twitterze kiedy włączam dźwięk pojawia się błąd kiedy w trakcie leci youtube lub canal plus online, jakby te media się po prostu ze sobą gryzły. Teraz jak próbowałem odpalić transmisję na pewnej stronce rzutów karnych to normalnie transmisja idzie, ale za każdym razem kiedy klikam "unmute" pojawia się komunikat "stream offline" Ma ktoś pomysł jak rozwiązać problem?

0

@esem91
Mowa o kompie?

0

@norbi77, tak. Jeszcze np podczas oglądania c+online nie działa czasem w ogóle wyciszenie, dźwięk leci mimo wyciszonej zakładki bądź w playerze, a czasem podczas oglądania yt wyskakuje błąd renderowania "restart your computer".

1

@esem91
Może to wina wyłączania/zamykania kompa?
Tutaj jest o tym...



Jak zamykałem "standardowo" to często np głosu nie było lub obrazu albo, że sterowniki nie zainstalowane...
Może to jest przyczyna. Ja zwalałem na aktualizacje, a to była przyczyna "zamykania" chyba...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?