La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 767 Culés

4

Jeżeli z Gundoganem to prawda, to chyba odpuszczę oglądanie i przejmowanie się Barceloną dopóki grubas będzie u koryta. Coś obrzydliwego co się dzieje z klubem.

4

@Oskar00 Dokladnie, wypchną najlepszego pomocnika, bo szukają kasy? Na cholere był Olmo? Z nim za 2-3 ta sama sytuacja?
Mam nadzieję, ze to brednie pismaków, bo jak pozbędą sie klasowego pomocnika, który się nie łamie jak reszta to będzie kabaret

5

@Oskar00 Debiut Hansiego Flicka w La Liga, a ty odpuszczasz ?

2

@Pawel13sz Mimo wszystko obrzydzenie człowieka łapie:
- Sprowadzają Victora Roque za 40 mln w dobie kryzysu żeby go wypychać z klubu
- De Jong jest jaki jest, ale te próby wywierania na nim presji też byly obrzydliwe
- Całe zamieszanie z Xavim, proszenie żeby został po czym wywalenie go
- No i takie potraktowanie kogoś kto z maszyny Pepa przyszedł do nas za mniejsze pieniądze
Brak mi słów na to wszystko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?