La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2175 Culés

0

Czy ktoś wie jak osiągnąć większą jakość na Canal + Online? Jakość maksymalnie jest ok 720p i zaznaczone jest "jakość maksymalna", a mimo tego nigdy nie jest w stanie osiągnąć lepszej jakości.

0

@esem91 ja mam HD, czasami zlaguje się na 720p ale to trwa kilka sekund i wraca na HD, może wina telefonu? Teraz sprawdzałem i u góry po prawej stronie masz ustawienia jakości i na samym dole jest 1080, ja mam automatycznie

0

@esem91 u mnie jakość zawsze jest ok. Natomiast ustawione mam streamowanie z niskim opóźnieniem żeby było jak najmniejsze opóźnienie przykładowo meczu. Ale to chyba nie działa na żadnym kanale, bo testowałem na innych platformach i oni mają dużo lepsze. Kilka sekund opóźnienia meczu, a c+ ma prawie minute albo więcej.

0

@Szalik, oglądam na tv, nie na telefonie. Tak jak napisałem wszystko jest ustawione na najwyższą jakość "do 1080p-4k"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?