La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1850 Culés

1

Canal+ widzę że podłapał niezbyt fajny wzór z Polsatu studia od 18:50 na mecz który jest o 21:00..

0

@FcPortoFan1999 W tej fazie play-off studio zaczyna się o 19:00 a studio pomeczowe też trwa dwie godziny. Jak ktoś ma w dupie studio i chce sobie skróty objerzeć to musi siedzieć do 1:00.

0

@mordini123 Gruba przesada.Powinni wrócić do starej zasady studia po godzinie 20:00.Na plus to że studio jest na Youtubie.

0

@FcPortoFan1999 Jednak w play-off studio jest od 19:30 ale w samej Lidze Mistrzów na pewno będzie dłuższe.

0

@mordini123 Totalny bezsens.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Ktoś cię zmusza do oglądania studia?

0

@tristan87 Nie ale wydaję swoją opinię na ten temat.Ligę mistrzów będę oglądał raz na jakiś czas bo nie mam komu kibicować.

0

@FcPortoFan1999, nikt nie zmusza do oglądania studia, albo załącz godzinę przed meczem i po problemie ;)

0

@esem91 I tak będę robił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?