La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

4

Czytam mnóstwo komentarzy, że Barcelona grała na stojąco, bez intensywnosci i zaangażowania. Mało kto bierze pod uwagę, że za nimi najcięższy pre-sezon pod względem przygotowania fizycznego od lat. Liczba jednostek treningowych była porównywalna do drużyny Luisa Enrique, gdzie Barcelona na początku sezonu też wyglądała mizernie. Nie da sie tego przeskoczyć, fizycznie musi być dołek, żeby można było sie rozpędzić i złapać formę na kluczową faze rozgrywek, tak jak robi to np Real. Zdecydowanie lepiej przegrywać mecze w pre-sezonie, niz spotkania o punkty, tak jak to było za Xaviego czy Koemana, gdzie na początku sezonu, była najlepsza forma, a z czasem wszystko uchodziło jak z przebitego materaca i kończyło sie kompromitacją w pucharach.

0

@Arden Ale można grać też równo jak Leverkusen :P

1

@kuz To fenomen piłkarski, nie ma opcji coś takiego powtórzyć. Zobaczysz jak ich zweryfikuje nadchodzący sezon...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?