La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

12

Oceniając już trochę na chłodno, to my na tych igrzyskach nie mieliśmy za dobrej formy. Ten medal wygraliśmy bardziej sercem niż bardzo dobrą formą. Umiejętności wiadomo, że mamy klasowe, ale forma była zdecydowanie do poprawy. Ale Grbic ma z czego wyciągać wnioski. Wynikowo piękny wynik, ale gra była szarpana i mental dał medal

1

@VegetaPolska ach ten wiekopomny mental

0

@VegetaPolska zgodzę się. Z Amerykanami to jakimś cudem i sercem wygraliśmy. Włosi też nam pokazali miejsce w szeregu mimo że był to mecz nie na noże. Trzeba troszkę odświeżyć ta drużynę i nie wiem czy Marcin Janusz to jest top topów. Fajny chłopak, ale może trzeba go zmienić? To że Kurek zakończy to bardziej niż pewne, nie wiadomo jak Zator.. także być może czekają nas jakieś zmiany.
I szkoda że wypadł Bieniek, on ma jednak trudna zagrywkę .

1

@mmaciass no Janusz i Zati grali dziś według mnie fatalnie i na 50% swoich możliwości, a brak Bienia był dla mnie kluczowy. Huber nie wytrzymał dla mnie skali meczu. Niestety, Kochan wytrzymał, bo jest bardziej doświadczony. Bieniek też by wytrzymał.

1

@VegetaPolska tak Bieniek zawsze w tych ważnych meczach wyglądał dobrze i grał ważną rolę. Trudno nie rozpaczamy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?