La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

5

Co do transferu Olmo- Fajnie, że tu przyszedł. Bardzo dobry zawodnik. Teraz miejmy nadzieję, że przyjdzie Williams po interwencji Laporty.

1

@AlexDark00 tą kadencją Laporta zniszczył swój pomnik, który budował na początku XXI wieku.

Serio wierzysz, że przekona Nico? Temat jest totalnie martwy. Nico zostanie w Bilbao z kilku powodów. Po pierwsze Athletic to niemalże sekta. Rodzina, kibice, trener i chyba sam zmartwychwały Zarra przekonują Nico do pozostania.
Po drugie od półtora miesiąca Laporta przekonuje, że już jutro rozwiąże się sprawa problemów finansowych. Dziś z resztą też miał być fundusz Libero oficjalnie potwierdzony jako uregulowany i jak zwykle dupa. Do tego Bilbao może zaoferować Williamosowi więcej kasy.

Zapomnij o tym transferze. Spędzisz resztę ciepłego sierpnia ze zdrową głową.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?