La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

0

Tsitsipas był w stanie przełamac Novaka dwa razy a Carlos zero.Czy mozna mówić Stefanos>Carlos?
@FcPortoFan1999

0

@Encore Niestety nie możemy już pisać pięknej ksywy Greckiego zawodnika;/

0

@Encore Pewnie.Jak wygra mecz na Alcaraza co stanie się w roku? I tutaj sobie dopisz jakim. @takisobiektos I dlatego dla mnie tenis od piątku stał się po prostu pozbawiony emocji.Zawiódł mnie pewien Pan.

0

@Encore być może wyszło to kilka spotkań w deblu, Novak jednak tylko singiel

0

0

1

@barcelonaLM Dwa sety po tiebreakach.Detale często decydują na tym poziomie.Mogli łamać siebie wzajemnie ale zawsze cos brakowało

0

@takisobiektos Dlatego cytując League of Legends.GG WP!

1

@barcelonaLM Do dzisiaj uważam, że Djokovic właśnie przez te dodatkowe spotkania w Tokio, w dużym stopniu zawalił singla. Tutaj też to mogło mieć wpływ.

1

@takisobiektos Aha to jestem w szoku. @wpwelement daj spokój

0

@Encore Dla mnie tenis właśnie dlatego od piątku stał się jakiś taki nijaki.

1

@Encore Carlitos swoja gra pokazuje ze jest na poziomie skilla topki.

Oby zdrowie mu dopisywalo.

Na pewno jego celem powinno byc AO

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?