La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1340 Culés

8

Real przegrywa z Milanem 1:0, mecz słaby, ale druga połowa i gra ich szkółki to taka żenada, że na twitterze ich cisna kibice Realu.



48

@Faro Na koniec to oni wygrywaja LM i La Lige.Nikogo nie obchodzi ze nie wychowują jak la masia.

5

@Encore jakby nie obchodzilo to by o tym nie pisali

1

@Faro szkółka Barca już od dawna ma o wiele lepsza tylko co z tego jak Real robi lepsze transfery które przekładają się na trofea?

3

@Herato nasza szkółka jest lepsza, ale na kròtkoterminowy okres, bo my nie rozwijamy ich, tylko wykorzystujemy na to ile są w stanie pokazac w młodym wieku. Na dłuższy termin wiek daje się we znaki i forma jest nierówna, a że nie rozwijamy, to z czasem osiągają sufit i jest on niewystarczający dla nas do zdobywania trofeów.

2

@Encore i ważne że sędziowie są dobrze wychowani ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?