- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
2
Najgorsze że Flick będzie mocno ciśnięty za słabe wyniki na początku sezonu, mimo tego że na początku sezonu będzie musiał grać Oriolem czy Casado w środku i z jednym skrzydłowym (dla mnie Raphinha to bardziej 10tka niż skrzydłowy). Szkoda że zarząd od początku kopie pod nim dołki no ale sam zgodził się na tą robotę.
0
@MesQueUnClub96 Nie będzie, bo jest to trener spoza naszego klubu. Kompletnie niepowiązany z nim, a takiego kibice chcieli i będą go usilnie bronić. Swoich nie potrafimy, czy to ex-Barcelonistów trenerów, czy to młodych piłkarzy, ale obce już łatwo idzie nam pochwalić. Patrz taki Guiu, Nico, czy Eric Garcia. Brakuje nam cierpliwości i jak widzimy swoich niedających rady jeszcze, to już na sprzedaż. A taki Roque, co nie potrafi piłki przyjąć - dajmy mu czas. Można jeszcze parę innych przykładów podać, ale Roque to najświeższy i najlepszy.
0
@MesQueUnClub96 zawsze może być 4:2:3:1 z Oriolem i Christensenem/Gundoganem na DMach a wyżej na 10tce Gundo/Raphinha/Fermin , dwa skrzydła+ Lewy na szpicy . Bez przesady że tak słabo ma .
0
@Rewolucja123 ale dwie bramy wsadził choć szans nie dostał prawie w ogóle
0
@matirix20 No fajnie, nie zmienia to faktu, że on do Barcelony się nie nadaje i nigdy nie będzie. Za słaby taktycznie, technicznie. Zobaczysz, że jeśli zostanie, to Pau Victor go nawet wygryzie, a zmiennikiem Lewego będzie Ferran, a nie Roque. Pieniądze wyrzucone w błoto na przereklamowanego Brazola. W dodatku bardziej drewnianego od Roberta Lewandowskiego.