La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

2

Zimowe igrzyska olimpijskie w 2030 roku odbędą się w Alpach Francuskich . Skoki odbędą się w Courchevel. Kolejne igrzyska w 2034 roku będą w Salt Lake City.



https://www.google.com/amp/s/www.skijumping.pl/wiadomosci/amp/35381/alpy-francuskie-2030-mkol-oglosil-organizatora-zimowych-igrzysk/

0

@mordini123 Kiedy odbędą się Igrzyska w Polsce? ;)

0

@FcPortoFan1999 Pewnie jeszcze długo będziemy czekać. Ale raczej się nie doczekamy.

0

@mordini123 Bo nie tak dawno temu, byli tacy co chcieli sobie Kraków 2022 na zimowe Igrzyska zorganizować :)

0

@FcPortoFan1999 i byłaby pewnie taka opcja gdyby nie to że to potwornie nieopłacalne :D

0

@FcPortoFan1999 O planach o organizacji igrzysk to ja słyszę od kilkunastu lat i jakoś się zebrać nie mogą

0

@Bykunn Wiem tak samo z Igrzyskami 2036.Przynajmniej pomarzyć można. @mordini123 Bo zwyczajnie Jesteśmy za małym i biednym krajem na organizację takiego wydarzenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?