La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1618 Culés

1

Barcelona, Inter Mediolan, Arsenal, Juventus itp przecież za takich reprezentantów w klubach 15-20 lat temu dalibyśmy się pokroić

Tymczasem niespecjalnie się jakoś w grze reprezentacji to przekłada, fatalna gra, brak kreatywności w pomocy itp
Ciężko to pojąć że np tacy Gruzini grają lepszą piłkę

0

@Herato Piłka nożna to już nie jest to samo.

0

@Herato Patrząc na to jak wygląda z pilką przy nodze przeciętny Rumun, Gruzin i porównując to do Polaków, człowiek przestaje się dziwić. Tam mijanie rywale w walce 1 na 1 jest norma, u nas od święta się komuś uda. System szkolenia leży. To nie przypadek, że Zalewski, czy Urbański wyszkoleni poza Polską wyglądają technicznie wśród innych jak koksy, a reszta poza wyjątkami się nadaje do tarcia chrzanu

konto usunięte

0

@Herato No, a 50 lat do tyłu, to piłkarze byli tylko z ligi polskiej, a potrafili medal MŚ przywieźć.

0

@Herato My, już Jesteśmy na tyle zacofani że nic się nie da zrobić!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?