La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1313 Culés

1

Kiedy ludzie pytają "Po co oglądasz Ekstraklasę" Odpowiadam..dla Lamine'a!

0

@FcPortoFan1999 Nieciecza w tym sezonie zostanie zweryfikowana i cos czuje, ze Tulacz zawinie sie jak tylko dostanie lepsza opcje

0

@Lanosss Puszcza* nie Nieciecza :) Ja, natomiast myślę że jeśli Tułacz zostanie zwolniony to Niepołomice'Kraków, zwyczajnie spadną z ligi.

0

@FcPortoFan1999 Jakie nastroje przed jutrzejszym meczem Pogoni Sdl? :D Dobrze będzie?

0

@FcPortoFan1999 no widzisz jak sie przejezyczylem. Tulacz nie tyle co zostanie zwolniony, on bedzie szukal zeby sie ewakuowac do lepszego klubu. On ucieknie, Niepolomice spadna, ale to i tak 2 sezony w ekstraklasie to sukces

1

@Czajka90 Oby była powtórka sprzed 10 lat w debiucie pierwszoligowym i zwycięstwo.Chrobry, jak najbardziej do pokonania. @Lanosss Jak On ich zostawi, to tak jak kapitan z tonącego Titanica..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?