- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1523 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1523 Culés
4
Hubert Hurkacz będzie zajmował 7 miejsce w rankingu ATP Po Wimbledonie.
@MesQueUnClub96 @Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @budel17 @agaFCB
1
@mekston Oby znów zagrał w finałach ATP.
0
@FcPortoFan1999 tu gorzej bo jest dopiero 13
0
@mekston To może być ciężko, bo ma sporo punktów do obrony na koniec sezonu.
0
@FcPortoFan1999 ta 13 pozycja liczy po prostu punkty od stycznia - wiec tutaj musi cos dobrego zagrac np na US Open
Wiadomo broni wygranego mastersa w Szanghaju ale to dla rankingu race nie ma znaczenia
1
@mekston Z tym że US Open, to jego najpewniej najgorszy szlem do grania i nie wychodzi o nawierzchnię, a o pogodę i wilgotność która go po prostu niszczy..
0
@FcPortoFan1999 ale ostatnimi czasy polubił się z klimatem w Australii, to może tutaj też
0
@FcPortoFan1999 musiałby dobrze punktować w Mastersach 1000 i usopen. Punkty bronione z zeszłego sezonu nie mają znaczenia. Liczy się sezon od stycznia i ile się uciuła
1
@mekston Tylko klimat Australii a Nowego Jorku jest troszkę inny.Przynajmniej wilgotność. @budel17 Dla Mistrza z Wrocławia, jest to wykonalne.
0
@FcPortoFan1999 ale Mistrz Wroclawia moze opanowac tez i ten klimat
0
@mekston Nie może, bo jest po prostu za stary na to już.
0
@FcPortoFan1999 nie jest taki stary
0
@mekston Jest już bardzo stary.Djokovic, wygląda od niego tenisowo młodziej.
0
@FcPortoFan1999 Hubi lubi sie odradzac
0
@mekston Nie lubi, poza tym o wiele gorzej może znosić tę kontuzję.
0
@FcPortoFan1999 lubi, kiedy jest skreslany a on np w tym roku zagral swoj najlepszy AO
0
@mekston Czyli od tego przegranego Wimbledonu, trzeba go cały czas kwestionować i przekreślać?
0
@FcPortoFan1999 tak i bez pompowania balonika
Niskie oczekiwania / brak presji itp
0
@mekston To już zdążyłem u niego zauważyć że pod presją gra jak obłąkany, a kiedy gra bez presji to może takie ćwierćfinały/półfinały osiągać.