La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

9

Jazda!


6

@Kgorecki2500 wygrana Hiszpanii w w finale i Marciniak jako sędzia tego meczu..brzmi idealnie;)

1

@Kgorecki2500 Jedyny Polski akcent w historii finałów mistrzostw jaki będzie.

1

@Kgorecki2500 Błagam nie

0

@FcPortoFan1999 Zajęliśmy kiedyś 3 miejsce na mundialu, możemy i kiedyś wygrać Euro
@Popitek12 Błagam tak

2

@Kgorecki2500 Nie, nie możemy.Tamte 3 miejsce było ostatnim medalem dla Polskiej piłki.Nie mamy takich możliwości.Dla nas medalem jest samo wyjście z grupy.

0

@FcPortoFan1999 Co to za głupie komentarze. Oczywiście, że możemy wygrać Euro. Może za 50 lat nawet ale możemy.

0

@Kgorecki2500 Za 50 lat, to My możemy co najwyżej z grupy wyjść! Jak mamy wygrać kiedykolwiek Euro, jak My mamy problem z właściwym przyjęciem piłki a na murawę wychodzimy jako przegrani?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?