La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

7

Trochę tam CRa szkoda, bo nie da się mu odmówić ambicji, umiejętności, łatwości zdobywania bramek. Ale to było kiedyś. Ta chorobliwa ambicja na koniec kariery mu bardzo zaszkodziła, bo mógł zawiesić już buty na kołku i pokopoać piłkę w cieniu, z wielbłądami. A niszczy swój obraz jaki po nim zostanie. Traci on, traci jego drużyna... Kiedyś wymieniany w jednym szeregu z Messim, długo, długo nic i dopiero reszta piłkarzy. Dzisiaj chyba nikt rozsądny nie zestawi Ronaldo i Leo w tej samej kategorii. To akurat dobrze i sprawiedliwie.

7

@KamQiX Najgorsze dla sportowca jest zaakceptować koniec pewnej ery

6

@KamQiX Mi go nie szkoda przez jego bucowatość. Co on zrobił za gest po golu z karnego. On chciał uciszać Francuzów po swoim gównianym meczu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?