La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1676 Culés

9

Trochę jak Jeremy Sochan.Bardzo ciężko nie lubić takich ludzi.Zawsze pozytywni i bije od nich dobra energia.


0

@Encore Semen wraca do Zaksy, kiedyś to musi nastąpić. Włochy to nie jego bajka, jeśli nie w tym to w przyszłym roku wróci.

0

@Encore A teraz popatrzmy na takiego Vinicjusza. Wszyscy trzej z takim samym kolorem skóry, ale tylko jeden jest męczennikiem. Ciekawe dlaczego ;)

0

@Barca_Big_Moment na semeniuk do zaksy nie wraca. Nie wiem czemu mówisz że Włochy to nie jego bajka . W poprzednim sezonie był najrówniej grającym przyjmującym w drużynie. Na ławce posadził Leona ....

0

@Xxxbarca4ever Leon i Semen to inny profil przyjmującego, więc nikt nikogo nie posadził tylko Wilfred miał kontuzję i wypadł.

0

@Encore Może wreszcie się doczekam: co wymyśliłem?

0

@Barca_Big_Moment w Play off Leon już był zdrowy......

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?