- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1656 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
martusiaaaa
2
dobra moja przyjaciółka też jest za barca ( myślę że gdyby była za realem to nasza 8letnia... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Jakchcesz
14
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1656 Culés
0
Występ Messiego w ćwierćfinale wątpliwy. Chyba znowu problemu z dwugłowym
0
@barca__rządzi i pytanie też co dalej
Raz że Arg moze miec ciezary w 1/4 a dwa przy fizycznosci w CA to dodatkowo problem w grze z rzeźnikami
0
@mekston Myślę że Leo wie że to jego ostatnie mecze w karierze gdzie może coś wygrać. Zagra na jakiś lekach i tyle. Nie będzie raczej patrzeć w przyszłość
0
@barca__rządzi Spokojnie sam mówił, że nie był to duży uraz i był w stanie dokończyć mecz. Od meczu z Chile do ćwierćfinału Leo ma 9 dni żeby dojść do siebie więc będzie gotowy.
0
@barca__rządzi tylko pytanie jak z jakością - plus tu mowa o potencjalnie więcej niż 1 meczu. Zwróć uwagę, że to kolejny uraz mięśniowy Messiego - to już 4 w ciągu roku i do tego mniejsze odpoczynki (które też mogły mieć związek z przeciązeniem)
0
@mekston U niego zdecydowanie jest coś nie tak z tym dwugłowym od mistrzostw. Może potrzebna jest mu operacja,ale nie chcę się jej już poddawać na ostatnie lata kariery.