- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
1
0
@takisobiektos Oby w przyszłym sezonie, może jednak spróbowali powalczyć o coś więcej niż tylko tankowanie?
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy, ale raczej kolejny sezon jeszcze przetankuja;
0
@takisobiektos Bo Gregg Popovich, to już za wiele sezonów nie poprawi San Antonio..
0
@FcPortoFan1999 Nie ma na to szans. Zachód robi się coraz mocniejszy. Ten i jeszcze kolejny do tankowania i kto wie może przy odrobinie szczęścia za 3 lata może coś więcej niż 11 miejsce.
1
@fart To czyli trzeba odłożyć oglądanie NBA do 2027?
0
@FcPortoFan1999 Wszystko na to wskazuje ;)
SaS maja trochę talentu, ale tu trzeba czasu aby to wszystko ładnie poukładać.
OKC budowali się 5 sezonów. I dopiera teraz powoli wchodza do poważnego grania.
0
@fart Przecież Popovich, w takim razie powinien iść na emeryturkę..
0
@FcPortoFan1999 Bardzo możliwe i wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było. Może w Spurs plan jest taki, że czekaja, aż sam Pop wskaże lub tak przygotuje jakiegoś asystenta, który będzie kontynuował filozofię organizacji i samego Popa. Czyli coś na zasadzie Greg przygotuje fundamenty a nowy trener na tym zbuduje wielkie SaS. Trzeba tu jasno powiedzieć, że Pop ma rękę do asystentów i co raz wpuszcza do ligi świetnych trenerów. Przykład Ime Udoka. W pierwszym swoim sezonie z Celtics zameldował się w finałach NBa. Teraz w Hjuston robi powolutku zespół, który za sezon - dwa będzie się bił o finały Zchachodu. Także jestem przekonany, że Spurs maja już plan. Bo to najlepiej zarządzana organizacjia w Nba.
1
@fart Albo trenerką zajmie się Tim Duncan.