La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

3



Tak jest - na kuponie postawiony remis, szansa na wyrównanie a jeden z lepszych napastników w historii odprawia balet. XD

0

@marcin62 skacze jak Anka z Hiszpanami. Udzieliło mu się :D

4

@marcin62 Ale ten jego balet jest bardzo skuteczny, bo marnuje stosunkowo mało karnych, a jeśli to zgodne z przepisami, to tylko przepisów się można czepiać, a nie RoberDzika!

2

@KamQiX Wiadomo, ale jak się to ogląda to irytuje strasznie. :D

0

@KamQiX @marcin62 Tylko że kiedyś to jakoś wyglądało, a teraz on z tego robi już cyrk totalny.

0

@KamQiX Było to kiedyś skuteczne. Teraz ma kilka nietrafionych w kadrze I w Barcy.

Wygląda to coraz gorzej.
Karny to 99% gol. Podchodzisz wybierasz róg i jak oddasz precyzyjny strzał to bramkarz nie ma szans na obronę. A tu jakieś Kujawiaki...

0

@PatrykBarca Karny to nie 99% gol, bo gdyby tak było, to większość topowych piłkarzy miałoby skuteczność na tym poziomie. Karny to około, strzelam teraz... 80-90% gol. W Barcelonie i reprezentacji Polski, Robert zmarnował łącznie tylko 2 karne, licząc od momentu odejścia z Bayernu.

Czy wygląda to co raz gorzej? Pewnie tak, ale nie jakoś tragicznie :)

0

@KamQiX Nie ma obronionych karnych. Są tylko źle strzelone.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?