La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

1

"Opuścił nas wyjątkowo mężny wojownik. Zwał się Vegeta. W historii zapisze się jako ktoś wyjątkowo odważny... Lecz jego bliscy nigdy się nie dowiedzą jak mocno ich kochał..."

konto usunięte

1

@xvcWinterSoldier
Bo pewnie nie odczytywali jego wiadomości... xD

2

@xvcWinterSoldier "od dzisiaj grubasie zaczynasz odchudzanie" francuski głos Vegety jest śliczny, mocno pasujący do tej postaci ahhhh wielu yebie ten lektor z francuskim dubbiniem, ale on naprawdę jest bardzo dobry. Choć oczywiście ma swoje błędy, ale potrafi dodawać emocji danym sytuacjom. Ja aktualnie sobie zaczynam turniej z Szatanem juniorem. Pierwsza seria jest śliczna, piękna. Jest wyjątkowa, bo Zetka już jest inna, choć też piękna.

0

@VegetaPolska Mi jakoś ten dubbing nie przeszkadza. Napewno lepszy niż ten który jest w Superce w niektórych odcinkach. Cholera ja nadal mam nadzieję że zrobią anime.

1

@xvcWinterSoldier ale w superce był puszczany polski dubbing, choć taką ciekawostke ci zapuszczę, że francuzi także dubbingowali superke. Na YT są fragmenty, tylko trzeba by poszukać. Normalnie ci sami aktorzy głosowi co z zetki i pierwszej serii. A co do anime, będzie będzie, narazie musimy się zadowolić Daimą, plus grą sparking. Natomiast na pewno będzie anime dalsza część super

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?