La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

1

Co do meczu naszej kadry dziś to powiem tak. Był to klasyczny mecz z ekipą na wysokim poziomie gdzie po prostu potrafimy się zmotywować i coś tam skleić. No nie oszukujemy się w wielu elementach piłkarskiego rzemiosła wyglądaliśmy bardzo prymitywnie. Oczywiście mieliśmy realne szansę na remis i zrobiliśmy dobrą robotę. Uważam po prostu, że nie była to jakaś wyjątkowa reprezentacji Polski, której nigdy nie widzieliśmy. Wyjątkowo to będzie jeśli pokonamy Austrię i zrobimy taki rzeczywisty i namacalny krok do awansu a nie typowe graliśmy jak nigdy przegraliśmy jak zawszę.

2

@bartekvisca A ja się nie zgodzę, bo wcale nie wyglądaliśmy na dużo gorszy zespół jak to zwykle bywa. Mogliśmy ten mecz wygrać i nikt by nie robił z tego sensacji stulecia, bo dzisiaj zagraliśmy świetny mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?