La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

3

2

@blakkudium Czemu w sumie Ronaldo nie gra?

0

@blakkudium Jakby z tego nie zrobiłby asysty, to bym się uśmiał. Chociaż wiem, że do tego nasz Nelsonek jest zdolny, to jednak.

0

@FcPortoFan1999 Poznali się na nim.

0

@FcPortoFan1999 Bo to skrzydłowy i gra z kontozją.

1

@FcPortoFan1999 On zostanie wniesiony na Złotej Tacy na pierwszy mecz EURO.
Sparingi to nie jego level

0

@blakkudium czeka na Gruzję

1

@Rewolucja123 To niech podda się leczeniu, operacji i rehabilitacji. @Comentateiro Koledzy go na barana wezmą? @Kubsoleon Bo na Euro, najpewniej będzie od 1 minuty, to mógłby w sparingach coś pograć.

0

@FcPortoFan1999 Szczerze, to nie wiem. Pewnie wejdzie później lub zacznie mecz od 1 min z Irlandią we wtorek.

0

@blakkudium To byłoby bardzo nie fair wobec kolegów, gdyby ominął wszystkie sparingi i z miejsca zaczął w 1 składzie na Gruzję.

0

@blakkudium to oni grają jeszcze jeden towarzyski?

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?