La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

0

De Jong zarabia 40 mln i matce żałuje kasy


1

@Faro trochę to cebula zajechało. Niech se zarabia ile chce i wydaje jak chce.

6

@Faro Przecież z tej wypowiedzi nie wynika, że De Jong żałuje matce kasy... Moim zdaniem chodzi o to, że jego matka nie chce brać od niego pieniędzy, bo to on na nie zapracował, a sama woli wykonywać swoją pracę zamiast iść na łatwiznę i ciągnąć hajs od syna.

0

@Azi tak bo jakby jej dał 3 k euro miesięcznie to by to odczuł, dla mnie to frajerstwo

0

@Faro Jakie chłopie frajerstwo gdyby moja córka zarabiała miliony to mam się uwalić i leżeć bo mogę. Przecież tu chodzi o to że ona chce pracować ma własne życie i wie że jej syn również ale ty wiesz lepi u h...

0

@Faro pewnie by nie odczuł ale ona moze by odczuła a może tego nie chce skoro jest aktywna zawodowo i lubi swoją pracę, pewnie ma oszczędności i te 3k niczego przełomowego w jej życiu nie zrobi

0

@Azi jak matka takie rzeczy gada w wywiadzie to znaczy że jej nie pomaga, dla mnie przy takim hajsie jak zarabia to chore i widać że większość pilkarzy pomaga swoim rodzinom i nie muszą żyć w nędzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?