La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

2



Ostatnia nadzieja dla Bioware? Osobiście trzymam kciuki, mam nadzieję że chłopaki zrozumieli za co gracze pokochali pierwszego Dragon Age i nie powtórzą błędów z Inkwizycji.

0

@marcin62 co masz do inkwizycji. Bardzo dobra gra (aczkolwiek nawet na hard modzie w 3/4 gry juz nie ma po co ładować skilli bo wszystko pada ot tak). No moze poza IQ towarzyszy.

0

@Szklaner Imo żeby docenić Inkwizycje trzeba przeboleć otwarty świat i mega powtarzalne questy rodem z mmo.
Mi się to nie udało :|

0

@marcin62 dla mnie w DA zawsze najwazniejsze bylo ownowanie, czochranie, miąchanie i niszczenie przeciwników. W dwojce gra na dwa łotrzyki z dagerami to była miazga, a w inkwizycji jak varikiem nawalałem tymi jego granatami to przeciwnicy tylko latali w powietrzu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?