- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1409 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1409 Culés
2
Flick przyszedł do Barcelony w najlepszym dla niego momencie. Drużyna jest już połowicznie odbudowana po amigosach a Real obecnie tak bardzo się wzmocnił że praktycznie nikt nie będzie oczekiwał od niego Ligi czy LM w pierwszym sezonie. Jego zadaniem będzie poprawa gry, widoczny progres i nie dostanie wpier**lu tak jak to mamy w zwyczaju dostawać w LM na pożegnanie. Wierzę że uda musie zbudować drużynę na top6 na świecie, ale z pewnością do tego musi tu pobyć z 2 lata
3
@KichuBlaugrana A ja ligi oczekuję. To powinien być nasz cel na przyszły sezon. Liga Mistrzów mało prawdopodobna - byłaby bardzo miłym zaskoczeniem, ale puchary krajowe powinny być zawsze naszym celem, a nie odległym marzeniem.
1
@KichuBlaugrana Zeby wygrać ligę wystarczy wygrywać ze wszystkimi poza Realem. Nie dostawać batów od Granady, Villarrealu czy Girony.
Mimo, że przegraliśmy dwa klasyki, to majster przepadł przez porażki ze średniakami. Liga wcale nie jest przegrana, zakładając, że Real ratował Bellingham w wielu momentach na początku sezonu.
0
Ja nie mówię że nie powinniśmy celować w ligę. Mówię tylko że przy poziomie skłądu na jaki wszedł teraz Real nie powinniśmy zwalniać trenera jak nie wygramy żadnego trofeum. Powinniśmy go rozliczać z tego czy drużyna robi postęp i czy gra w końcu wygląda na poziomie tak wielkiego klubu jakim jesteśmy :)