La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

0

O dzisiaj baraże o awans do Ekstraklasy. Ciekawe jak poradzi sobie Wisła Kraków

0

@FCB_dimiC Legenda mówi że wygrają 3:0 pierwszy baraż z Wisłą Płock..

0

@FCB_dimiC @FcPortoFan1999 Wisełke to Wy szanujcie. Jak Wisła lała w Pucharze UEFA Parme czy Schalke czy bawiła się w Ekstraklasie to jeszcze na księdza zorro wołaliście.

0

@bodzio10 Wiem i jako tako pamiętam.Wisełkę szanuje, natomiast niestety jest z niej lekka beka w 1 lidze.W Pucharze Polski szacunek, ale na zapleczu Ekstraklasy..

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na ten sezon Esy to Wisła Cupiała w marcu byłaby już mistrzem. Jako kibic Wisły boli mnie serce jak patrzę co się dzieje, ale można w końcu i nad Reymonta wyjdzie słońce?

0

@bodzio10, nie szanuje żadnego polskiego klubu, najśmieszniejsza liga na świecie

0

@bodzio10 W tym sezonie, to normalny mistrz zostałby już zaklepany w okolicach marca/kwietnia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?