La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

0

Co myślicie o tym, że Grosicki został wybrany piłkarzem sezonu w Ekstraklasie?

0

0

@ranger3120 To nie komentuj.

0

@Kubsoleon Ale o czym tu dyskutować. Dziennikarze i pilkarze tak zdecydowali więc tak wyszło. Albo Grosik albo Esposito. Innej opcji nie było.
Zasłużenie więc.

1

@Bobo25 Ja uważam, że nie zasłużył. Exposito został okradziony.

0

@Kubsoleon Podobne mieli osiągnięcia. Indywidualnie w kanadyjce też niemal równo (Esposito jednym pkt tylko lepiej). Za króla strzelców dostał osobną nagrodę (tym ardziej że ta liczba goli na króla strzelców w tym sezonie nie powala, to chyba jedne z najmniejszych liczb z ostatnich lat). więc chyba nie ma tu jakieś dużej kontrowersji, a mówienie o okradzeniu to jakieś nieporozumienie.
Wybrali tak wpierw dziennikarze, a potem sami piłkarze. Chyba lepiej wiedzą z jakim rywalem się mierzyli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?