La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

4

Xavi Hernandez: "Ostatni okres czasu to nie były dla mnie łatwe dni, ale ogólnie jestem dumny. To dwa lata pracy tutaj. Nie był to łatwy etap ze względu na obecną sytuację klubu, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że daliśmy wszystko. Myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę, chociaż nie osiągnęliśmy naszych celów w tym sezonie. Doświadczenie jakie tutaj zdobyłem jest bardzo duże. Wiele się nauczyłem przez ten okres." [@mundodeportivo]

Napewno trzeba mu podziękować za mistrzostwo Hiszpanii i Superpuchar.
No i za to,że postawił na tych młodych chłopaków z La Masii i dał im szansę.
Za to jestem mu najbardziej wdzięczny i to najbardziej zapamiętam z jego przygody jako trenera Barcy.
Teraz niech Hansi Flick ich zbuduje jeszcze bardziej bo potencjał jest ogromny w tych chłopakach. Mam nadzieję,że będzie sięgał równie często jak Xavi do zespołu rezerw. Najbardziej mnie ciekawi jak będzie wyglądała sytuacja z Faye Czy nawet Casado

0

@patrykzmc2000 może Xavi do rezerw
Ciekawe czy by chciał

0

@patrykzmc2000 Oby kiedyś wrócił do nas i prowadził drużynę z sukcesami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?