La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

4

350 baniek za 5 lat gry...nieprawdopodobne pieniądze za granie w koszykówke.


konto usunięte

0

@Encore Zasługuje Luka. W sumie to w porównaniu do Browna nawet za mało

0

@MesQueUnClub96 Czy zasługuje to nie wiem ale kazdy inny zespół w lidze da mu takie pieniądze wiec samo się wyjasnia to

konto usunięte

1

@Encore Oczywiście że zasługuje. Bez niego Mavs nie byłoby nawet w playin a grają drugi raz w WCF w ciągu 3 lat

0

@MesQueUnClub96 Pod względem sportowym tak bo to topka ligi ale to są okrutne pieniądze dla sportowców.Chociaz z drugiej strony generują tak ogromne zyski więc why not.

konto usunięte

0

@Encore No Dallas stać na to.

0

@MesQueUnClub96 A czy stac ich na awans do finałów?

1

@MesQueUnClub96 Każdy zespół w lidze stać na to xD @Encore NBA idzie w chore sumy, a teraz wjechała jeszcze nowa umowa telewizyjna;

0

@takisobiektos Teraz te kontrakty będa jeszcze większe i pewnie zadaniowcy beda dostawac po 20-30 baniek

konto usunięte

0

@Encore oczywiście że stać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?