La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2006 Culés

0

Skończyć z De Zerbim po przedłużeniu Xaviego - marzenie

1

@MessiForeverTheBest Mało ci kompromitacji? Oni są do siebie bardzo podobno i nie chodzi tylko o wygląd. Zobacz ile on miał kompromitacji i porażek różnicą 3/4/5 bramek z zespołami słabszym i kadrowo od siebie, nie ma doświadczenia w pucharach. Gdy przyszedł większy kryzys to nie potrafił wyciągnąć z niego swój zespół. Tracą sporo bramek po przez stałe fragmenty, gdzie u nas jest to problemem od lat, mają defensywe na poziomie spadkowicza. Nie ma tam wypracowanych schematów, bramki jakie zdobywają to po akcjach indywidualnych lub strzałach z dystansu.

konto usunięte

1

@Arden czas pokazał że De Zerbi to taki one season wonder

konto usunięte

2

@Explode co za bzdury

1

@AgentsOfTime Factos a nie bzdury

konto usunięte

0

@Explode Śmiem twierdzić, że taki Guardiola nie zrobiłby lepszej roboty w Brgihton w Premier league z taką kadrą, od de zerbiego.

konto usunięte

1

@AgentsOfTime kolejne konto maniek?

konto usunięte

0

@Explode
De Zerbi to bardzo dobry trener

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?