La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

1

A żeby płacić tym Revolutem to trzeba mieć kartę czy można za pomocą aplikacji? xd

2

@ranger3120 aplikacja na telefon w której masz wirtualna kartę.

0

@Dieselzor faktycznie jest taka możliwość, dzięki xd

1

@ranger3120, gdybyś potrzebował fizycznie karty to bardzo sprawnie ja również wyrabiają i wysyłają, ale jak szykujesz się tylko na kilkudniowy wyjazd to raczej bez sensu

2

@FCB_dimiC ale za fizyczna już płaci a wirtualna free

1

@Dieselzor, tak, dlatego to jest opcja głównie kiedy bardzo potrzebujesz. Ja sobie wyrabiałem za darmo, ale mam wykupiony wyższy plan. No i mi się przydaje przy wypłatach gotówki za granicą z bankomatu, więc inna sytuacja

0

@ranger3120 wystarczy wziąć ten pakiet plus za 2 dychy i będziesz miał kartę za free i potem sobie zmienisz przypisanie do konta, normalnie chyba karta kosztuje z 3 dychy ale imho warto bo czasami jednak trzeba gotówkę wypłacić

0

@ranger3120 Nie trzeba mieć karty jak piszą wyżej, używam go już jakieś dwa lata zamiast zwykłego konta w jakimś banku. Dla mnie lepszy najlepszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?