La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1479 Culés

1

Jutro mecz o mistrzostwo PL.Ciekawe czy Manchester wyjdzie przegrać a moze cos powalczą

3

@Encore hahaha beka. City gra z sąsiadami Arsenalu a Arsenal z sąsiadam City, chore

1

@Encore To nie jest mecz o mistrzostwo.Arsenal,może jutro nawet wygrać 9-0 a City i tak ma mistrza. @Popitek12 Kiedyś,rzeczywiście to byłby mecz o tytuł,ale nie dziś..

0

@FcPortoFan1999 Jesli Arsenal straci pkt to koniec

0

@Encore Nawet jak zdobędą komplet punktów,to już jest koniec.Totki? West Ham,mają zabrać punkty City? ;)

0

@FcPortoFan1999 Arsenal na 15 meczy wygrał 1 na Old Trafford

1

@FcPortoFan1999 City akurat z Totkami lubi tracić punkty i remisować, ja bym nie wykluczał że stracą.

0

@Encore Może jutro tak jak mówię,wygrać dziewięcioma golami.Arsenal,już swoją szansę przegrał z Aston Villą. @Klejnot_Nilu Wyobrażasz sobie,aby Totki dla lokalnego rywala z którym mają utarczki co sezon,miały zagrać po mistrzostwo?

0

@FcPortoFan1999 Totki grają jeszcze o miejsce w LM/LE, Villa ma 7 punktów przewagi, 1 mecz więcej i mecz z Liverpoolem przed sobą, Newcastle do nich 4 punkty straty, pewni swojego 5 miejsca być nie mogą.

0

@Klejnot_Nilu Podłożą się lub nie,City i tak ich pokona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?