La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

0

Przy nieuznanej bramce dla Realu wydarzyło się to co powinno się wydarzyć na końcu przy tej bramce Bayernu. Czyli akcja trwała do końca, tylko w tej pierwszej sytuacji Marciniak zdaje się że totalnie nie widział tej sytuacji bo spoglądał i chyba nawet biegł w tą stronę gdzie leciała piłka podawana z rogu. Tutaj uważam że pretensje że tego nie widział są absurdalne po obejrzeniu powtórek pokazywanych w tv nawet. Gorzej z tą sytuacją na końcu spotkania bo tam akcja została przerwana za szybko ale to liniowy nawalił po całości bo chyba ciężko było tutaj być absolutnie pewnym spalonego. Liniowy podniósł Marciniak gwizdnął, ewidentny błąd bo wystarczyło czekać jak sytuacja się rozwinie i gdyby np real nie stracił bramki bo by bardziej agresywnie zareagowali wobec piłkarzy Bayernu to może przejęliby piłkę i w ogóle nie trzebaby było podnosić chorągiewki.

2

@budel17 Właśnie, każdy mówi o bramce na 2-2. Ale gdyby nie było gwizdka, to nie wiadomo czy byłaby ta bramka, i czy wgl było co sprawdzać. Ale Marciniak sam sobie skomplikował życie, kończąc ten mecz tak późno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?