La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

5

Byłem wiecznie sfrustrowany, ciągle zganiałem na tego farta, że ten Real jedzie na farcie. Oni nie mają farta - oni mają szczęście, bo CHCĄ wygrać mecz. Oni sobie to szczęście tworzą. Vinicius przez cały mecz szarpie obronę Bayernu, oddał nieprzygotowany strzał? No i z tego pada bramka.
My nie potrafimy sobie stworzyć nawet szansy, by mieć okazje do takiego szczęscia. Tracimy bramkę i jesteśmy osrani, zespół skończony. Real po stracie bramki jeszcze większy bieg.
Tam jest mnóstwo indywidualności, które potrafią rozstrzygnąć mecz. U nas mam wrażenie, że jeśli zawodnik na moment wyjdzie za swoją pozycje to są pogubieni i nie potrafią się zachować.

2

@insp1re ten komentarz powinien być przypięty na la rambli przy meczach Realu

0

@insp1re, nie zgodzę się z tym jedynie, że jesteśmy skończeni. Jesteśmy Barceloną i choćby skały srały i tak będę wierzył w lepsze jutro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?