La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

2

Tak szczerze to Psg było lepsze i bardziej zasłużyło na awans . Zaraz pewnie będą komentarze przez pryzmat wyniku że BVB zasłużenie ale ile tych sytuacji miało Psg to szok i nie fart że nic nie wpadło oczywiście ja się cieszę byłem za BVB ale obiektywnie wynik niesprawiedliwy . My napewno byśmy to przegrali bo my nie umiemy cierpieć co raz częściej wygrywają na tym najwyższym poziomie drużyny które umią cierpieć bronią i mają szczęście a nie te co kreują mnóstwo sytuacji popełniają jakieś pojedyncze błędy w defensywie i to zaważa na końcowym wyniku i to jest przykre . Ale oczywiście z racji że to przydarzyło się PSG to super :D Jutro pewnie będzie przewazać drużyna z Niemiec a awansuje wiadomo kto .

2

@messi 94 Sytuacji mieli dużo ale dopiero kiedy BVB się już kompletnie cofnęło. Pierwsza połowa ze strony PSG była tragiczna jeśli patrzymy na to że mieli gonic wynik. Nie powiedziałbym żeby patrząc cały dwumecz nie tylko na końcówkę BVB było dużo gorsze

0

@GeraltzKatalonii Dużo może nie ale to wynikało z tego że w pierwszej połowie BVB miało więcej sił i dlatego Francuzi nie stwarzali dużo sytuacji . Obiektywnie pierwszy mecz na remis w drugim lepsze było PSG. Ale oczywiście gratulacje dla Dortmundu .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?