La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1252 Culés

6

Roberto, dałeś życie Gironie w meczu o udział w Superpucharze Hiszpanii, dałeś piękną stratę na 3-2 dla Bilbao w Pucharze Króla, to tylko część pogrążeń, które uczyniłeś Barcelonie.
Xavi, jako trener, przegrałeś nam chyba najwięcej w historii "wygranych" meczy. Nie wiem czy ktokolwiek na świecie wyobrażał sobie końcowy wynik dwumeczu z PSG po bramce Raphinii w drugim meczu, nie wiem, czy ktoś pomyślał po wyjściu na prowadzenie z Villarealem w tym roku, że mecz zakończy się wynikiem 3-5, nie wiem czy ktokolwiek spodziewał się przegranej z Interem, po bramce Dembele na Camp Nou w poprzedniej LM. Dwumecz z realem w lidze, mógł przegrać tylko Xavi w takim stylu. To tylko część pogrążeń...

Pique, Busquets, Alba, nawet Messi też mieli pogrążające momenty, łamiące serca kibiców. Każdy już miał dość pewnych sytuacji, ale oni wreszczie odeszli z tego klubu, zostawili to za sobą, a kibice uważają ich za legendy.

Kiedy wreszcie Ci dwaj pierwsi przestaną mieć cokolwiek wspólnego z współczesną Barceloną?! Mam wrażenie, że niszczą tym klub samą obecnością... Dajcie już spokój temu klubowi...

0

@karolup Xaviego tylko idioci nie będą uznawać za legendę. Najlepszy pomocnik w historii klubu, ale jest zbyt mały by o tym o pamiętać.

2

@JohnnySilverhand co to ma do rzeczy w tym co napisałem?

0

@JohnnySilverhand co….? Lepiej pilnuj Arasaki xDˣᴰ

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?