La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1326 Culés

2

Dziś o najgorszej porze jest ten mecz, bo wtedy jest akurat najlepszy moment w ciągu dnia i szkoda siedzieć przed telewizorem.

0

@mr Barca To nie lepiej w plenerze obejrzeć ten mecz?

2

@mr Barca Ja od jakiegoś czasu oglądam tylko te ważniejsze mecze ligowe. Z Realem czy Atletico + Liga Mistrzów. Więc nie będę miał tego problemu.

0

@FcPortoFan1999 Bez szans, rower już zaplanowany :D

0

@Criss18Barca No ten można powiedzieć, że jest ważny.

0

@mr Barca To na rowerze.

6

@Criss18Barca Dla prawdziwego kibica Barcy każdy jest ważny. A nie tylko z Realem czy Atletico....

@mr Barca To polecam powtórkę nie znając wyniku.

1

@PatrykBarca Oglądanie piłki szczerze mówiąc mnie znudziło.

Mam frajdę gdy oglądam żużel.

1

@Criss18Barca Dla mnie możesz i oglądać szachy podwodne.
A frajdę może Ci sprawiać rzut oszczepem.

Tylko nie nazywaj się kibicem Barcy :)

1

@PatrykBarca Czyli według ciebie trzeba oglądać każdy mecz żeby być kibicem Barcy XD?

Rozumiem że nie masz życia prywatnego

0

@Criss18Barca Nie trzeba nic.

Natomiast ciężko się nazwać kibicem gdy sie oglada 8 spotkań w sezonie bo na inne szkoda czasu, albo uznaje się za mało ciekawe.

A łącznie max 4-6h w tygodniu to nie jest brak życia prywatnego. :)

1

@FcPortoFan1999 Wolę ten czas poświęcić na fajną przygodę z przyjaciółmi. Po prostu sobie czasem zerknę na wynik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?