La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

6

Tak patrząc na oba półfinały LM to z tych 4 ekip dla mnie osobiście najlepiej wyglądał właśnie outsider w tym gronie czyli BVB. Nie o wynik nawet chodzi ale po prostu o to jak się zaprezentowali. Szybka gra, dużo gry na jeden kontakt, świetnie wyglądali fizycznie, intensywność na maksymalnym poziomie. Mam nadzieję że to nie będzie tylko kwestia ich stadionu i powtórzą tą grę w rewanżu w Paryżu i później w finale. Naprawdę to nie jest takie nierealne jeśli tylko utrzymają ten poziom z pierwszego meczu.
Trzymam za nich kciuki. To drużyna której miałem pierwsza w życiu koszulkę piłkarską, Stephana Champuisata jeśli ktoś jeszcze kojarzy tego napadziora.

0

@Bobo25 zgadzam się w 100% tylko nieskuteczność w ataku może się odbić odpadnięciem bo powinni z 5 goli wrzucic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?