- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1590 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1590 Culés
0
Putintseva ograła Rybke i w sumie super, zasłużyła sobie swoją grą żeby grać dalej ;-)
Ale Śliczna jest Kobitka ;P
0
@Lionel_Messi10 Tylko że mecz trwa dalej.
0
@FcPortoFan1999 Ostatni gem bo teraz serw Putinsevy ;-) a ona akurat sieka nieźle serwy ;P
0
@Lionel_Messi10 Czyli to Twoja wina,że Rybka się wydostanie z sieci.
0
@FcPortoFan1999 Nie wydostanie się, jeszcze jest przewaga ;-)
0
@Lionel_Messi10 Bo od tego postu,Julia rozpoczęła nerwówkę.
0
@FcPortoFan1999 Życie xD ja mam nadzieje ze to wygra Julita ;D
0
@Lionel_Messi10 To czyli najpewniej wygra Jelena.
1
@Lionel_Messi10, XD widzę kolejny raz szybko zostałeś zweryfikowany
0
@FCB_dimiC Wczoraj przeciez mowilem ze Alcaraz wygra i wygral, jeszcze mecz sie nie skonczyl.
@FcPortoFan1999 Zobaczymy.
0
@Lionel_Messi10, przeciez wyżej napisałeś, że ona już ją ograła :D
0
@FCB_dimiC No to co, zobaczymy co do konca będzie.
0
@Lionel_Messi10 Już sprawa zakończona.
1
@Lionel_Messi10, już Ci mogę powiedzieć co będzie. Trochę pokory by Ci się przydało w wypowiedziach, bo to nie jest pierwszy raz kiedy komentujesz jak… niestety nie mogę napisać jak :)
0
@FCB_dimiC No i co z tego, bede sobie pisal co bede chcial bo mam do tego prawo, nie wyjezdzaj mi tu z pokorą. ;-)
@FcPortoFan1999 No i ujowo ;D
0
@Lionel_Messi10, XD jesteś zabawnym użytkownikiem
0
@FCB_dimiC To dobrze.
0
@Lionel_Messi10 Będziesz musiał na Real tak ogłosić przedwcześnie ich awans do finału.
0
@FcPortoFan1999 Tak zrobie xD dzieki za pomysł;D
1
@Lionel_Messi10
No ładna ładna. Masz jakiś swój ranking ładnych tenisistek?
0
@19Macio93 Nie prowadze Byku takiego rankingu ;D
0
@Lionel_Messi10
Ty a Ciebie się coś chyba przestawiło, przecież Rybakina wygrała
0
@19Macio93 Przeciez to pisalem jak wygrywala Julka 5:2 i myslalem ze wygra haha xD nie trafil kurka ;D