La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

1

Swoją drogą, zastanawiające jest to, że w trakcie sezonu Xavi deklaruje odejście po sezonie, a gdy na koniec sezonu dziennikarze pytają czy faktycznie odchodzi to nie potrafi odpowiedzieć w 100% wprost. Cały czas się wykręca, że na dzień dzisiejszy tak i stosuje jakieś wymijające odpowiedzi.
Może faktycznie zostanie, a ta gadka o odejściu była tylko zabiegiem psychologicznym dla piłkarzy.
Nie zdziwiłbym się gdyby tak to się skończyło.

konto usunięte

3

@jacobFCB Jak zostanie to jeszcze bardziej straci na szacunku, przynajmniej u mnie. Niech trzyma się swoich słów.

0

@TheNekro94 martwi mnie właśnie to, że on zawsze dużo gadał...

0

@TheNekro94 to chyba trochę nie przystoi klubowi z wysokiej półki.

0

@jacobFCB a Xavi w ogóle wie co mówi podczas tych konferencji? ;)

0

@Gaucho Xavi nie potrafi panować nad emocjami. Najlepiej to widać po tym ile razy lecial z boiska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?