La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 998 Culés

0

Dla mnie jedyne rozczarowanie to mecz z PSG. Przed sezonem zakładałem ćwirćfinał i 2 miejsce w lidze (tak wiem jeszcze nie pewne.

Każdy ma inne podejście, ale brak jakieś trofeum to dla mnie nie jest tragedia, bardziej mnie martwi nasza gra, skład nie jest do dupy a co najważniejsze potencjał ma. Wiadomo jest smutek jak nic się nic nie wygrywa, ale ja jestem w stanie wytrzymać dwa najbliższe lata bez niczego w gablocie, Jedynie co jest dla mnie najważnienjsze żeby wróciła normalność nawet jak ma to trwać najbliższe 3 lata. Trudno trzeba będzie powracać w powolny sposób. Mimo wszystko mega czekam na nowy sezon i nie mam zamiaru zakładać, że będzie wielka chu**. Ogólnie nie ma zamiaru tracić złych emocji dla futbolu czy Barcy (jedynie podczas meczu). Jak nawet w przyszłym sezonie będzie wielka tragedia to trudno, wiem w jakiej sytuacji obecnie jest Barca, więc jestem gotów na wszystko. Obecnie najważniejsze dla to żebym mógł popatrzeć na przyjemną grę Barcy, a to jest do zrobieni..

Co do trenera to interesuję mnie tylko oficjalna informacja, na wet jak przyjdzie Marquez nie mam zamiaru płakać, czas pokaże nie rady to trudno, ale skreślanie go na starcie jest śmieszny o niesprawiedliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?