La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

3

Nikt nie zabroni mi marzyć...
Jeżeli Xavi ma zostać na następny sezon, to moim marzeniem niech będzie to, że Barca u jego sterów zdobędzie za rok tryplet, co byłoby piękną odpowiedzią na prześmiewcze i cyniczne okrzyki kibiców realu na Bernabeu: "Xavi quedate"...
Visca el Barca!

0

@Kapitan hawk Jak chciałbym Fljcka, ale jak nie będzie tu trudno, niech będzie co ma być, nie chcę mi sią nad tym zastanawiać i płakać czy będzie Xavi czy Marquez. Teraz odpoczynek i mocne wyczekiwanie na nowy sezon, nieb zamiaru zakładać, że nie wyjdziemy z pierwszej fazy LM, ale Real odjedzie nam 30 pkt. Ćwierćfinał i raczej 2 miejsce w lidze to nie jest tragedia. Jedynie co w tym sezonie zabolała to nasza gra w środku sezon i mecz z PSG. Nie uważam nas za wielkich dziadów bez mentalu.
Visca el Barca! Jeszcze wrócimy!

0

@Kapitan hawk Kocham Xaviego ale w rewanżu z PSG zrozumiałem, że on ma jeszcze wieeele pracy przed sobą i powinien zacząć od przygotowania psychicznego. Osłabił zespół w ważnym momencie swoją czerwoną kartką. Brakuje mu klasy Guardioli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?