- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1245 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
33
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1245 Culés
0
Czyli w skrócie: Laporta wypowiedział się publicznie, że gdyby to nie był Xavi czyli legenda klubu to już by go zwolnił.
Minęło pare tygodni, zagraliśmy jeden dobry mecz, pare średnich i przynajmniej dwa słabe/katastrofalne, a codziennie z różnych źródeł słyszymy, że Laporta bardzo chce aby Xavi został.
Witamy w Barcelonie. Sytuacja finansowa nadal jest beznadziejna i szybko się to nie zmieni. Xavi po prostu się będzie tutaj uczył trenerki i zbierał doświadczenie, a nie np. w takim Ajaxie.
0
@Derean ale co wy macie do tego Xaviego ? Przeciez ostatnie decyzje jakie podejmuje sa naprawde trafne , nic nie zrobi ze taki cancelo sie dwa mecze z rzedu wylewa jak obrona w Fife , no co on na to poradzi. Nie bonie go ale wydaje mi sie ze krytyka na jego temat juz duzo wieksza niz na to zasluguje . Przyszedl w tragiczne sytuacji i zrobil majstra i gra momentami wyglada calkiem fajnie
0
@Arczek2001 Ja do Xaviego nie mam nic. Przyszedł w trudnym momencie i robi co może. Natomiast widać gołym okiem, że brakuje mu doświadczenia i cały czas się uczy. Samo to, że łapie tyle czerwonych kartek pokazuje, że nie radzi sobie z emocjami podczas spotkań.
Mam za to dużo co do tego jak była Barcelona przez lata zarządzona, że Xavi po epizodzie u szejków jest pierwszym trenerem Barcelony.