La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

0

Niby nie było tak źle, ale przegrywamy kolejny klasyk, Cancelo kolejny raz MVP, jak tak dalej utrzyma dyspozycję to zacznę go w obronie porównywać do Trenta, który w moim mniemaniu jest chyba najgorszym bocznym obrońcą w aspektach defensywnych od dłuższego czasu, Pedri wygląda jakby 70-latka ktoś zamknął w ciele 22 latka, powolny i obłożony wagonem węgla tak go można opisać. Lewandowski statyczny i wiecznie poprawia tą piłkę, spowalnia akcje, chociaż nie on był dziś najgorszy ale no to nie jest profil 9 pod Barcelonę.
No i gramy w niepoważnej lidze, nie można innej nazwy użyć gdy nie ma tam podstawowej technologii używanej wszędzie od wielu lat, w Serie B nawet jest a nie ma w jednej z czołowych lig świata.
Cyrk na kółkach i koniec sezonu, tak po prostu mi przykro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?