- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1589 Culés
Gorące dyskusje
clyde
0
Dopadło mnie... Nie mam w co grać. :( zawsze ja Wam wysyłam jakieś polecajki, teraz sama... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Konradowskyy
28
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
Raphinha11
0
We wtorek dzień ojca, jak zwykle dylemat.
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1589 Culés
0
Antybiotyki. Tak czy nie?
0
@Popitek12 Nie wiem
0
@Popitek12 absolutnie, do samego końca stanowcze i zdecydowane NIE.
3
@Popitek12 Z tyków to tylko narkotyki
0
@Popitek12 Z daleko idącą ostrożnością - tak.
0
@Popitek12 Moim zdaniem lekarze często przepisują antybiotyk z naprawdę błahych powodów, gdzie nie jest on konieczny. Ale w niektórych przypadkach jak najbardziej jest to wskazane.
0
@Popitek12 Tak, przy bardzo ciężkim chorowaniu.
Straciłem zdrowie na całe życie przez zaniechanie antybiotyku, przy jedynej w życiu ciężkiej infekcji na poziomie natychmiastowego szpitala. Próbowałem przetrwać w domu bez leczenia.
1
@Popitek12 oczywiście że tak ale nie tyle co kiedyś lekarze przepisywali. Standardem był antybiotyk na każde przeziębienie.. antybiotykiem nie leczymy wirusów!
0
@Bykunn a mnie nawet przy pozytywnym wyniku na najgroźniejszego wirusa w historii przepisano antybiotyk ;)
0
@Popitek12 tak, w niektórych przypadkach jest to konieczność