La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

0

Gra dalej Realu w LM to ... dla Nas szansa. Jeżeli Barça myśli o czymś więcej trzeba ten klasyk wygrać. Przed Realem dwa b. ciężkie mecze z Bayernem, które piłkarze odczują w nogach. Drużyna z Monachium nie ma już nic do stracenia. Wszystkie ręce na pokład. Najważniejsze, aby Barça na boisku stanowiła zespół, tak jak w Paryżu z PSG! Dopóki jest cień szansy trzeba grać! VelB!

0

@Wieniutek nie zapominajmy, że i my i oni mieliśmy przed chwilą 10 dni wolnego, piłkarze nie będą raczej jacyś wycieńczeni do końca sezonu.

0

@Wieniutek Ty chyba żartujesz , na berbmnabeu będzie gładkie 2-0 i zakończony sen o mistrzostwie

0

@xavi890 Więcej wiary! Nie takie rzeczy już widziałem w footballu, gdzie murowany kandydat do mistrzostwa wykładał się na ostatniej prostej. Poza tym w drugiej cześci dogrywki z MC piłkarze Realu słaniali się na nogach. I jak znam przewrotność piłki nożnej, to w Madrycie może być ciekawie, włącznie z tym, że Araujo... może zostać naszym bohaterem!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?