- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Popitek12
5
Coś pięknego, poszedłem sobie do restauracji w Toronto, a tam kobieta z klasą, pięknie ubrana,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
10
Fart Realu czy zła taktyka Guardioli?
Grasz u siebie. Masz posiadanie piłki w wysokości 68%, a twój przeciwnik 32% z czego większość tego czasu nieudolnie próbował wyjść spod twojego presingu. Oddajesz na bramke 33 strzały z czego 9 celnych. Wymieniasz 919 podań. Wszystko wygląda pięknie oprócz wyniku. Po 120 minutach twój zespół strzelił tylko (!!!) jedną bramkę. Wykonujesz 10 rzutów różnych, nie stworzyłeś nimi żadnego zagrożenia. Jedynym zagrożeniem były możliwe kontry przeciwnika. Dostajesz kolejne 8 rzutów różnych, i co robisz? Dalej grasz ten sam schemat. "Przecież kiedyś musi sie udać" taa.. Masz światowej klasy zawodników na każdej pozycji, a zdobywasz bramke po złym wybiciu piłki przez obrońcę. Czy ciągłe posiadanie inicjatywy jest dobre? Czemu nie oddasz pilki przeciwnikom skoro wiesz że umożliwiło by to otwarcie środka pola? Próby zdobycia bramki kiedy zawodnicy drużyny przeciwnej bronią się całą jedynastką w swoim polu karnym to bicie głową w mur. Wpuszczasz zawodnika do strzelania w konkursie rzutów karnych, a on oddaje gorszy strzał niż bramkarz.... Więc wysnuwam dość odważny wniosek, że ten mecz wygrał taktycznie Ancelotti, Pep przegrał. Bronić też trzeba umieć. Prędzej Real miał pecha że piłka odbiła sie od Rudigera niż to, że miał farta, bo mógł przegrać 10:1.
Dla mnie lepszych drużyn na papierze niż City już nie ma. Czy Real wygra Ligę Mistrzów oraz mistrzostwo kraju? Nie wiem, choć się domyślam.
2
@J4no oczywiście że masz rację. Wszyscy wiedzą że Realowi najwygodniej się gra jak przeciwnik gra wysoko i dużo podaję, a Real gra kontry na szybkich brazoli. Tutaj 1000 podań a tak naprawdę jedna wypracowana 100% okazja, czyli strzał De Bruyne nad bramką
1
@trolownik szkoda że wie to każdy oprócz sztabu szkoleniowego City. Nie mam pojęcia czemu nie próbowali w takiej sytuacji oddać im piłki albo chociaż próbować strzałów z daleka. Po pierwszej połowie nie kojarze strzału z dystansu w wykonaniu Manchesteru. Nie cierpię Realu, ale mecz wygrali zasłużenie. Liczby nie mają znaczenia, liczy się tylko wynik.
3
@J4no Z tym, że Real wygrał zasłużenie to trochę odleciałeś.
0
@Orłoś dobrze się bronili. Obrona to ważna część taktyki. Jak widać po wyniku wykonali swoją robote świetnie. Według mnie wygraliby niezasłużenie gdyby sędzia podejmował źle decyzje na ich korzyść. Doceńmy ich świetna pracę w obronie, bo gra w defensywie całej 11 przez 120 minut musiała być bardzo wymęczająca i wymagała grania na ciągłym skupieniu.